Rybná 716/24, Praha 1
720 366 722
info@elektronicka-cigareta.info

ČERNÁ ELEKTRONICKÁ CIGARETA ARAMAX POWER 5000 MAH

nejnovější elektronická cigareta

ČERNÁ ELEKTRONICKÁ CIGARETA ARAMAX POWER 5000 MAH

ČERNÁ ELEKTRONICKÁ CIGARETA ARAMAX POWER 5000 MAH

ČERNÁ ELEKTRONICKÁ CIGARETA ARAMAX POWER 5000 mAh.

Elektronická cigareta Aramax Power 5000mAh v černé barvě. Výkonná e-cigareta vhodná pro začátečníky i pokročilé vapery.

Aramax Power v černém provedení je unikátní elektronická cigareta s obrovským výkonem a nevídanou výdrží díky baterií s kapacitou 5000mAh. Na jedno nabití tak zvládne odpařit  25ml e-liquidu!

E-cigareta Aramax Power pracuje v režimu konstantního napětí – na rozdíl od většiny e-cigaret tak podává po celou dobu stejný výkon 55W. Nemusíte se tedy obávat častému snížení výkonu při nízké kapacitě baterie. Ovládání baterie je velice jednoduché a tvoří jej jediné aktivační tlačítko. To slouží zároveň pro zamykání elektronické cigarety Aramax Power například při transportu. Nabíjení zajišťuje micro USB Port. Okolo tlačítka se nachází LED dioda, která signalizuje veškeré provozní údaje e-cigarety.

Clearomizér Aramax Power pojme v základní verzi 2ml e-liquidu. Obsahuje také omezovač kapacity, který lze odstranit například pro potřeby čištění a po odstranění získáte kapacitu až 5ml. Pohodlné vrchní plnění bez protékání. Clearomizér Aramax Power využívá žhavící hlavy Aramax PWR 0,14ohm s dvojitou nerezovou spirálkou, která oproti Kanthalu zajišťuje delší životnost a lepší přenos chuti e-liquidu.

Nízký odpor žhavících hlav Aramax PWR přímo předurčuje používání elektronické cigarety pro masivní produkci páry. Ocení ji tak všichni příznivci DL (Direct Lungvaping s přímým potahováním do plic a cloudchasing. Doporučujeme používat hustější e-liquidy pro lepší projev a tvorbu páry. Aramax Power také disponuje možností úpravy přívodu vzduchu, kterou jistě oceníte.

Elektronická cigareta Aramax Power je zároveň bezpečné zařízení. Obsahuje totiž ochrany proti podpětí a přepětí baterie, dále nechybí ochrana proti zkratu či přetížení baterie.

Bohaté balení Aramax Power obsahuje i ochranný kroužek, který zabrání rozbití skla clearomizéru při pádu, náhradní těsnění a samozřejmě micro USB kabel. Aramax při vývoji této výkonné elektronické cigarety dbal i na pokročilé vapery, proto v balení naleznete i redukci pro použití atomizérů s konektorem typu 510. Začínající e-kuřáky naopak potěší dětská pojistka proti nechtěnému otevření a pohodlné žhavící hlavy, které můžete používat již po třech minutách od naplnění.

Pokud hledáte výkonnou elektronickou cigaretu s ohromným výkonem a neskutečnou výdrží, je Aramax Power skvělou volbou.Parametry:
Délka: 150 mmPrůměr: 28 mm
Kapacita baterie: 5000mAh
Nabíjení: micro USB
Kapacita clearomizéru: 2,0ml / 5,0ml
Odpor: 0,14ohm

Balení obsahuje:
1x Aramax Power2x Žhavící hlava PWR 0,14ohm
1x Micro USB kabel
1x Manuál Barva: černá
Výrobce: Aramax

Kód107
Jméno značky:Aramax
Kategorie:Elektronické CIGARETY

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *