Rybná 716/24, Praha 1
720 366 722
info@elektronicka-cigareta.info

E-liquid EMPORIO Agave

nejnovější elektronická cigareta

E-liquid EMPORIO Agave

EMPORIO Basic Line Agave Objem: 10ml.Obsah nikotinu: 0mg až 18mg / ml. 

Sladký plod agave. Z modré agáve se vyrábí Tequila. Tóny sladkého, žlutého ovoce se prolínají s jemnou kyselostí. Chuť vymačkané šťávy z plodu se objevuje v závěru.

E-liquidy EMPRORIO představují sloučení znalostí a technologických procesů českého výrobce náplní do elektronických cigaret Imperia. Kvalita e-liquidů EMPORIO je daná vstupními surovinami pro výrobu, dodržením standardních výrobních procesů podle ISO 9001, ale i v neposlední řadě správným technologickým postupem při výrobě. Exkluzivní design balení e-liquidů EMPORIO dodá nádech luxusu ještě před samotným ochutnáním.

Všechny e-liquidy EMPORIO procházejí procesem zrání, který trvá 3 až 40 dní podle typu produktu. Výrobky EMPORIO jsou testované podle francouzské normy AFNOR: NF ISO 4387, XP D90-300-2 a XP D90-300-3.

České e-liquidy EMPORIO představují kombinaci prvotřídních surovin a zkušeností výrobce bází a příchutí Imperia. Všechny náplně do elektronických cigaret EMPORIO jsou důkladně testovány a zrají v závislosti od příchutě až 40 dní.

Každý e-liquid EMPORIO je registrován v systému EU a splňuje nařízení TPD.Upozornění: Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. 

Klasifikace podle nařízení (ES) 1272/2008: Směs není klasifikována jako nebezpečná.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *